Witamy na stronach sklepu "Bawełny i Lnu"

TANA LAWN TESSA (DARK) APASZKI I SZALIKI

Dostępność: W magazynie

50,00 zł

Krótki opis

Apaszki i szaliki szyjemy z bawełny TANA LAWN firmy LIBERTY, bawełny charakterystycznej w dotyku, cienkiej, z lekkim połyskiem.


 Wzór TESSA  wykorzystuje elegancki motyw 'paisley' zwany czasami - mimo swojego pochodzenie kojarzonego przede wszystkim z Indiami i Iranem - 'wzorem tureckim'. Charakterystycznym elementem wzoru jest kształt łzy zakręconej u węższego końca. Motyw ten jest wykorzystywany od początku naszej ery!


Kwadratowa apaszka nadaje się doskonale na szyję, na głowę, do zawiązania na torebce. Przyda się na wiosnę i na lato, w mieście, na plaży i w górach, na rower i na żaglówkę czy kajak!


Mniejsze chustki - 50 x 50 cm - są idealne dla dzieci: na szyję, na głowę. Świetne jako kolorystyczny dodatek w postaci apaszki dla dorosłych. Cena 50 złotych. Proponujemy też wersję 55 x 55 cm w cenie 55 złotych.


Większe chustki - 65 x 65 cm - są idealne na głowę dla dorosłych. Świetne na szyję. Cena 65 złotych.


Szaliki szyjemy w dwóch podstawowych rozmiarach: 50 x 130 cm oraz 80 x 130 cm. Węższy szalik jest w cenie 90 złotych, szerszy w cenie 130 złotych. Polecamy również szale w rozmiarze 65 x 180 cm, które mogą także służyć jako pareo np. na plażę. Szal w cenie 150 złotych.


Wysyłka najpóźniej po 3 dniach roboczych od momentu opłacenia zamówienia. 


Pranie w 40 stopniach.


Uwaga: przy składaniu zamówienia należy poniżej wybrać wymiar chustki czy szalika.

Więcej widoków

  • TANA LAWN TESSA (DARK) APASZKI I SZALIKI
  • TANA LAWN TESSA (DARK) APASZKI I SZALIKI
  • TANA LAWN TESSA (DARK) APASZKI I SZALIKI

* wymagane pola

50,00 zł
bawełna i len na Facebooku bawełna