Witamy na stronach sklepu "Bawełny i Lnu"

TANA LAWN MABELLE APASZKI I SZALIKI

Dostępność: Brak w magazynie

50,00 zł

Krótki opis

WZÓR MABELLE JEST OBECNIE WYPRZEDANY / NIEDOSTĘPNY


Apaszki i szaliki szyjemy z bawełny TANA LAWN firmy LIBERTY, bawełny charakterystycznej w dotyku, cienkiej, z lekkim połyskiem.


Wzór Mabelle czerpie inspiracje z wzornictwa hinduskiego z XVII i XVIII wieku. Właśnie z Indii pochodziły tkaniny bawełniane wykorzystujące najczęściej wzory kwiatowe umieszczone na jasnym, zgaszonym tle. Wzór Mabelle pozostaje w ofercie firmy Libery od 2007 i jest uznany za jeden z najbardziej wszechstronnych projektów. 


Kwadratowa apaszka nadaje się doskonale na szyję, na głowę, do zawiązania na torebce. Przyda się na wiosnę i na lato, w mieście, na plaży i w górach, na rower i na żaglówkę czy kajak!


Mniejsze chustki - 50 x 50 cm - są idealne dla dzieci: na szyję, na głowę. Świetne jako kolorystyczny dodatek w postaci apaszki dla dorosłych. Cena 49 złotych.


Większe chustki - 65 x 65 cm - są idealne na głowę dla dorosłych. Świetne na szyję. Cena 59 złotych.


Szaliki szyjemy w dwóch podstawowych rozmiarach: 50 x 130 cm oraz 80 x 130 cm. Węższy szalik jest w cenie 79 złotych, szerszy w cenie 129 złotych.Polecamy również szale w rozmiarze 65 x 180 cm, które mogą także służyć jako pareo np. na plażę. Szal w cenie 149 złotych.


Wysyłka najpóźniej po 3 dniach roboczych od momentu opłacenia zamówienia. 
  


Pranie w 40 stopniach.


Uwaga: przy składaniu zamówienia należy poniżej wybrać wymiar chustki czy szalika.

Więcej widoków

  • MABELLE
  • MABELLE
  • MABELLE 50 X 130
  • MABELLE 50 X 130
  • MABELLE 50 X 50
  • MABELLE 50 X 50
bawełna i len na Facebooku bawełna